14.06.2018     Комментарии к записи Як заощадити гроші і при цьому купити недорого якісну піжаму для дитини отключены
 

Як заощадити гроші і при цьому купити недорого якісну піжаму для дитини


Отже вашій дитині вже виповнилося 2 роки і прийшов час купити йому першу піжаму. Чому 2 роки? Це не більше ніж умовний вік, коли переходять на використання піжами вночі, можливо більше або менше, але, як правило, діти до 2-х років обходяться без піжам і сплять в боді або повзунках. Але, починаючи з якогось моменту, все одно переходять на роздільні піжами, які за сумісництвом ще й стають іноді домашнім костюмом.

З чого почати.

Найважливіше в піжамі це натуральна тканина, як правило, 100% бавовна. Залежно від того, вибирається піжама додому або в садок, можна вибрати піжаму з тонкого матеріалу або навпаки щільну з начосом.

Як вибрати дійсно натуральну тканину?

Як вже було сказано раніше, вкрай небажано вміст синтетичних волокон в піжамної тканини. Сьогодні синтетичні тканини зовні виглядають цікаво і дуже схожі на натуральні, але навіть при максимально поліпшених характеристик, вони все ж таки не отвечаюттребованіям гігієни. Додавання до натуральних волокон синтетики, безсумнівно, покращує фізико-механічні показники тканини і значно здешевлює матеріал, в такому разі коштує пижама недорого. Разом з тим, саме синтетичні волокна провокують появу «катишів» і неприємного блиску на виробі.

Бавовняна тканина

Звичайно ж насамперед зверніть свою увагу на вшивний бирку із зазначенням складу. Там повинно бути вказано: бавовна, бавовна, cotton, cotone, baumwoll, mischung все це назви бавовни (російською, українською, англійською, італійською, німецькою мовами). Але прицьому дивлячись на склад ви можете ще й візаульно визначити тканину з високим (більше 20%) вмістом синтетики, така тканина дуже гладка, натуральна тканина більш ворсиста.

Не завжди доступний, але найбільш простий метод визначення волокнистого складу тканини проба на горіння.

Якщо волокна тканини рослинні (бавовна, льон, віскоза), то клаптик буде горіти швидко, з полум’ям, а ви будете відчувати запах горілого паперу.

Якщо волокна тканини тваринного походження (шерсть, шовк), то клаптик буде горіти повільно, без полум’я, а ви почувствуетезапах паленого волоса. Якщо волокна тканини зі штучних волокон (поліефірні, мікроволокновие і т.п.), то клаптик розплавиться без полум’я і замість попелу залишиться твердий кулька. Якщо ви хочете перевірити, ацетатні чи волокна, киньте шматочок тканини в розчин лаку для нігтів. Ці волокна повинні зруйнуватися.

Матеріал піжамної тканини

Найчастіше бавовняні піжами виготовляються з одного з 3-х матеріалів:
кулір — тонка тканина дуже добре підходить для літніх піжам.інтерлок — тканину середньої щільності для демісезонного трикотажуфутер — тепла тканина з начосом для зимиФутер легко відрізнити від інших тканин — з внутрішньої сторони є начісування.

Мама з дитиноюА ось кулир з інтерлок дуже схожі на перший погляд. Вони відрізняються як по щільності (інтерлок трохи щільніше), так і з плетіння. Кулір має різну текстуру плетіння з внутрішньої і з виворітного боку: дрібна косичка з особи (фото 2), з вивороту поверхню схожа на петельки (фото 1), плетіння в інтерлок і з вивороту і з лицьового боку має плетіння кіскою.

Вибір тканини залежить від пори року і від місця де буде носитися піжама. Навіть якщо ви купуєте піжаму на зиму, але при цьому в садку тепло — немає сенсу купувати піжаму з футера. В цьому випадку краще буде вибрати піжаму з інтерлок.

Обов’язково подумайте де ви ще зможете носити вашу піжаму, можливо вона Вам послужить як домашній костюм або ж як костюм для спортивної секції.
Обов’язково перевірте чи не «кусається чи» прикладіть виворітну сторону до зворотному боці руки і оціните свої відчуття.

Перевірте тканину на розтягнення — тканина повинна добре тягнутися і легко повертати собі форму, в іншому випадку піжама швидко втратить форму і розтягнеться.


Об авторе: admin