17.03.2018     Комментарии к записи Шкіряні рюкзаки ACTIVE MAN — новинка від Issa Hara отключены
 

Шкіряні рюкзаки ACTIVE MAN — новинка від Issa Hara


Ви – справжній поціновувач стилю і, в той же час, практичності? Для Вас важливо, аби річ була функціональною і вписувалась у найгарячіші тренди року? Тоді нова модель шкіряних рюкзаків від Issa Hara створена саме для вас! Елегантний і оригінальний дизайн, вишукана фактура і безсумнівна якість – те, що не може залишити байдужим!

Великий рюкзак Active man – для тих, хто завжди в русі

Місткість і габарити

На відміну від попередніх моделей, ця вирізняється тим, що особливо містка. Адже чимало шкіряних рюкзаків через властивості натурального матеріалу не можуть вмістити багато речей.

Ширина виробу – 31 см, висота – 44, а глибина – 12. Він зручно сидить на спині, не має занадто громіздкий чи занадто маленький вигляд.

Окрім оптимальних розмірів, цей шкіряний рюкзак від українського бренду Issa Hara достатньо укріплений, аби шкіра не витягувалася і не деформувалася.

Лаконічний дизайн

Чіткі акуратні лінії приваблюють своєю геометричною простотою і вишуканістю. Нічого зайвого, це впишеться практично в будь-який образ, починаючи від класичного (за винятком строго ділового), завершуючи казуальним стилем.

Ідеально рівні лінії декоративних швів на передній частині рюкзака дають виробу своєрідну «родзинку». Це просто, але красиво, елегантно, оригінально.

Ручки

Для будь-якого рюкзака лямки – надзвичайно важлива частина, адже саме від неї значною мірою залежить комфорт носки і довговічність.

У місцях, де є необхідність регулювати довжину ручок, вони виконані із дуже міцного синтетичного матеріалу. Там, де вони кріпляться, прошивка особливо надійна.

У місцях, де лямки прилягають до плечей і тіла, розташовані м’які шкіряні вкладки, що дають змогу комфортно носити рюкзак і не відчувати втоми навіть при значних навантаженнях.

Фурнітура

Для всіх своїх виробів бренд обирає лише якісну, переважно металеву фурнітуру японського виробництва. Вона ретельно перевірена і протестована, тому повинна вірно служити довгі роки.

Кишені

Для справжніх чоловіків, що цінують чіткість і порядок в речах, дизайнери Issa Hara розробили дуже зручні відділення.

Зовні рюкзака, спереду і ззаду, є по одній кишені на замку. Це особливо зручно, коли потрібно щось швидко дістати.

Всередині розташоване одне відділення для документів, теж на блискавці. Якщо у вас є необхідність брати з собою MacBook, зверніть увагу на спеціальну кишеню для пристрою, що зробить його транспортування іще комфортнішим.

Також усередині є невеличкі кишені для мобільного телефону, зарядного пристрою, ключів, ручки тощо.

Джерело: issahara.net


Об авторе: admin